Hakkımızda

Merhaba,

Daha önce gıda sektöründe başarıyla faaliyetini sürdüren  firmamız Golden Line, dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs sebebiyle toplum sağlığına katkıda bulunmak için, Luwar Mask ismiyle tek kullanımlık  hijyenik maske üretimine başlamıştır.

“LUWAR MASK İLE  VİRÜSLERLE ARANA DUVAR ÖR” sloganı ve   büyük bir sorumluluk bilinciyle hareket eden firmamız, Ankara’daki fabrikasında ileri teknoloji ve eğitimli personeli ile üretimini sürdürmektedir.

Golden Line, uluslar arası kalite standartlarındaki üretim ile solunum sağlığı ürünleri konusunda adından sıkça söz ettirmektedir. Yenilikçi anlayışı, rekabetçi ve ekonomik fiyat politikası ile bu sektörde ön planda yerini almıştır.

Misyonumuz, her şart ve koşulda, üretimden en son aşamaya kadar yüksek kalite ve  koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bu asla vazgeçemeyeceğimiz ve taviz veremeyeceğimiz misyonumuzdur.

Halkımızın sağlığı her şeyden daha önemlidir. Bu bakımdan hijyenik bir ortamda üretimini sürdüren  firmamız, maske üretiminde, nonwoven-spunbond PP hammadde kullanmaktadır. Bu hammadde esnekliği, yumuşaklığı, hava geçirgenliği, anti alerjik yapısı, doğaya kolay dönüşümü  gibi özellikleri ile tek kullanımlık ürünlerde ön plana çıkmaktadır.

Luwar Mask ürününü içiniz rahat bir şekilde güvenle kullanabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.